Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Lampy tylne do przyczep

Liczba znalezionych towarów: 147

Lampy tylne zespolone do przyczep oraz podświetlenie tablicy rejestracyjnej przyczepy dostępne pojedynczo lub w zestawach. Popularne serie świateł tylnych zespolonych firm ASPÖCK, DOBPLAST, FRISTOM. W naszym sklepie dostaniesz wszystkie lampy z serii MULTIPOINT z szybką wysyłką.

Lampy tylne zespolone do przyczep

Tylne lampy zespolone

Tylne lampy zespolone wyposażone są standardowo w światło pozycyjne, hamowania, przeciwmgłowe, oświetlenie tablicy rejestracyjnej oraz kierunkowskaz. Podczas ich wyboru należy zwracać uwagę na dostępność wersji na dwie strony, które nie są wymienne. Jeśli potrzebujesz tylnej lampy zespolonej na prawą stronę przyczepy wybierz lampę z dopiskiem „prawa”. Wszystkie oferowane przez nas lampy zespolone mają odpowiednią homologację.

Lampy zespolone LED

Lampy zespolone wykonane w technologii diodowej LED pozwalają na większą oszczędność energii oraz dłuższe działanie. Nowoczesne diody LED stosowane w lampach tylnych zespolonych mogą wytrzymać nawet kilkadziesiąt tysięcy godzin nieprzerwanej pracy. Lampy tylne LED dają też większe możliwości w zakresie projektu obudowy, która może być smuklejsza, bo diody grzeją się mniej od zwyczajnej żarówki lub może mieć ciekawszy kształt.

Światła tylne do przyczep

Światła tylne do przyczep w przypadku przyczep lekkich, czyli takich których Dopuszczalna Masa Całkowita (DMC) nie przekracza 750 kg nie muszą być wyposażone w światło cofania. Dzięki temu są dostępne w lepszych, bardziej ekonomicznych cenach. Zazwyczaj jednak nawet tego typu lampy posiadają miejsce na zamontowanie żarówki do światła cofania, którą można nabyć oddzielnie i stosować je wtedy już we wszystkich typach przyczep.
pixel