Darmowa dostawa od 500,00 zł

Bębny hamulcowe

Liczba znalezionych towarów: 9

Zwiększ bezpieczeństwo i komfort jazdy podczas każdej podróży dzięki niezawodnym i trwałym bębnom hamulcowym z łożyskiem firmy KNOTT i AL-KO. Wszystkie elementy układu hamulcowego dostępne w naszym sklepie są wykonane z wysokiej jakości materiałów, przez co są odporne na zużycie i zapewniają stabilne i pewne hamowanie.

 

Bezpieczna jazda podczas przewożenia ciężkich ładunków

Hamulec bębnowy dopasowany do modelu przyczepy sprawdzi się nawet w przypadku sporego obciążenia. Zapewnia efektywne zwalnianie i niezawodne hamowanie. Bezpieczeństwo podczas transportu gwarantują solidne bębny hamulcowe od sprawdzonych producentów. Oferujemy trwałe i kompatybilne z wieloma typami przyczep bębny hamulcowe KNOTT i AL-KO. Produkty tych renomowanych marek są tworzone z najwyższej jakości materiałów oraz posiadają atesty i homologacje wymagane na terenie Unii Europejskiej

Bębny hamulcowe: efektywność i długa żywotność

Bębny hamulcowe są mniej podatne na uszkodzenia spowodowane przez żwir czy piasek. Są odporne na ścieranie i obciążenia. Prawidłowo odprowadzają ciepło, co minimalizuje ryzyko przegrzewania się układu hamulcowego. Wszystkie bębny hamulcowe z łożyskiem do osi przyczepy z naszej oferty będą działać skutecznie przez długi czas i pozwolą na komfortową i bezpieczną jazdę nawet z maksymalnie obciążoną przyczepą.

pixel