Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Stelaże

Liczba znalezionych towarów: 29

Stelaż do przyczepki samochodowej to dodatkowe akcesorium, które tworzy z Twojej przyczepki wielozadaniowe i wszechstronne narzędzie do pracy. Oferujemy szeroką gamę stelaży do przyczep, zarówno do przyczep płaskich jak i wyposażonych w burty. Dzięki temu możesz dopasować wysokość oraz rozmiar stelaża do swoich potrzeb.

stelaż do przyczepy garden trailer 230

Kompletny stelaż do przyczep

Stalowy stelaż oraz dopasowana plandeka na przyczepkę powala chronić wrażliwy na warunki atmosferyczny towar. Świetnie sprawdzi się w okresie wiosenno – jesiennym, chroniąc ładunek przed deszczem lub wiatrem. Natomiast latem plandeka ze stelażem osłania towar przed promieniami słońca.

Stelaże do przyczepki

Oferujemy w pełni dedykowane stelaże do przyczep firm Unitrailer, Martz, Temared oraz gamy modeli Garden Trailer, Basic i Eco. Pozwala to z łatwością dobrać stelaż do swojej przyczepki. Jako producent posiadamy stelaże płaskie, składające się ze stalowych belek naburtowych, wysokie stelaże o wysokości od 40 do 140 cm.

Stelaż, który przyda Ci się do każdej przyczepki

Stelaż z plandeką do przyczepy zabezpiecza ładunek przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: deszczem, gradem, śniegiem i słońcem. Montując go na swojej przyczepie nie musisz się martwić o to, czy podczas jazdy nagle złapie Cię deszcz i przewożony ładunek zamoknie. Plandeka wykonana jest z grubego, wodoodpornego materiału i nawet długotrwałe opady nie spowodują jej przeciekania. Do zestawu wraz ze stelażem i plandeką dołączona jest też elastyczna linka z zaczepami, która pozwala na szybkie naciągnięcie plandeki.
pixel