Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zabezpieczenie i zamki antywłamaniowe

Liczba znalezionych towarów: 12

Zamek antywłamaniowy to niepozorne urządzenie, które zapewnia bezpieczeństwo towarów i przestrzeni bagażowej Twojego busa. Ponadto idealnie sprawdzi się jako zabezpieczenie drzwi wejściowych campera. Ich niewątpliwą zaletą jest łatwy montaż i kompatybilność blokady do wszystkich pojazdów użytkowych.

zamek antywłamaniowy Daken Saturn EVO

Zamek antywłamaniowy

Oferowane w naszym sklepie zabezpieczenia antydostępowe stanowią ostateczną i najtrudniejszą barierę przed włamaniem. Dzięki zaawansowanym i sprawdzonym rozwiązaniom zamki są wysoce odporne na próby włamania i forsowania blokady. Osłona zamka wykonana ze stali nierdzewnej oraz wkładka klucza z osłoną antydostępową stanowią barierę chroniąca przed włamaniem.

Zabezpieczenia dla profesjonalistów

Dodatkowe zabezpieczenie busa lub vana przeznaczone jest przede wszystkim dla kurierów, dostawców, zaopatrzeniowców i wszystkich tych, którzy codziennie wykonując swoją pracę, przebijają się w miejskim zgiełku, są szczególnie narażeni na włamanie do pojazdu i zabór towaru. Pojazd wyposażony w dodatkowe zabezpieczenie pozwala bezpiecznie rozładowywać towar, chroniąc dostępu do przestrzeni ładunkowej po zamknięciu drzwi.
pixel