Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepki motocyklowe

Liczba znalezionych towarów: 12

Przyczepki motocyklowe UNITRAILER MOTO dostosowane do przewozu 1, 2 lub 3 motocykli. Mocna konstrukcja z uchylną powierzchnią transportową dla jeszcze łatwiejszego załadunku oraz wyładunku. Przyczepki moto na kategorię B. Dostawa bezpośrednio pod dom w 24h. Zamów online i zapłać przy odbiorze.

Przyczepki motocyklowe

Przyczepki na motocykle

Przyczepki samochodowe na motor opuszczane grawitacyjnie pozwalają na szybszy załadunek motocykli na powierzchnię transportową. Dzięki składanemu dyszlowi i odpowiednio dlugiemu najazdowi wprowadzanie motocykli na przyczepkę praktycznie nie wymaga użycia siły. Jest to duże ułatwienie szczególnie ważne przy wiekszych i cięższych motocyklach.

Wszystkie przyczepki moto dostępne w naszym sklepie mają DMC 750 kg, co oznacza, że możesz ich używać mając prawo jazdy kategorii B. Zastosowaliśmy w nich pojedynczą oś niehamowaną, która zapewnia dużą zwrotność, brak podskakiwania nawet na nierównej drodze oraz wysoką wytrzymałość. Uchwyty pasów transportowych do odpowiedniego zabezpieczenia motocykli zostały umieszczone w takich miejscach, żeby bezpiecznie przewozić każdy model motoru.

pixel