Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepki motocyklowe

Liczba znalezionych towarów: 5

Przyczepki motocyklowe UNITRAILER MOTO dostosowane do przewozu 1, 2 lub 3 motocykli. Mocna konstrukcja z uchylną powierzchnią transportową dla jeszcze łatwiejszego załadunku oraz wyładunku. Przyczepki moto na kategorię B. Dostawa bezpośrednio pod dom w 24h. Zamów online i zapłać przy odbiorze.

Przyczepki motocyklowe

Przyczepki na motocykle

Przyczepki samochodowe na motor opuszczane grawitacyjnie pozwalają na szybszy załadunek motocykli na powierzchnię transportową. Dzięki składanemu dyszlowi i odpowiednio dlugiemu najazdowi wprowadzanie motocykli na przyczepkę praktycznie nie wymaga użycia siły. Jest to duże ułatwienie szczególnie ważne przy wiekszych i cięższych motocyklach.

Wszystkie przyczepki moto dostępne w naszym sklepie mają DMC 750 kg, co oznacza, że możesz ich używać mając prawo jazdy kategorii B. Zastosowaliśmy w nich pojedynczą oś niehamowaną, która zapewnia dużą zwrotność, brak podskakiwania nawet na nierównej drodze oraz wysoką wytrzymałość. Uchwyty pasów transportowych do odpowiedniego zabezpieczenia motocykli zostały umieszczone w takich miejscach, żeby bezpiecznie przewozić każdy model motoru.

Wyszukaj Przyczepki samochodowe
pixel