Darmowa dostawa od 500,00 zł

Plandeki

Liczba znalezionych towarów: 33

Firma Unitrailer oferuje trwałe i modułowe plandeki na przyczepki samochodowe. Wszystkie pokrowce przyczepek produkowane przez naszą firmę wyposażono w oczka montażowe ze stali nierdzewnej ułatwiające montaż plandeki.

burty do przyczepy BIS

Mocna i wodoodporna plandeka z otwieraniem z tyłu

Stalowy stelaż oraz dopasowana plandeka na przyczepkę powala chronić wrażliwy na warunki atmosferyczny towar. Świetnie sprawdzi się w okresie wiosenno – jesiennym, chroniąc ładunek przed deszczem lub wiatrem. Natomiast latem plandeka ze stelażem osłania towar przed promieniami słońca.

Plandeka na przyczepkę samochodową, która przyda Ci się w każdej trasie

Stelaż z plandeką do przyczepy zabezpiecza ładunek przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: deszczem, gradem, śniegiem i słońcem. Montując stelaż na swojej przyczepie nie musisz się martwić o to, czy podczas jazdy nagle złapie Cię deszcz i przewożony ładunek zamoknie. Plandeka wykonana jest z grubego, wodoodpornego materiału i nawet długotrwałe opady nie spowodują jej przeciekania. Do zestawu wraz ze stelażem i plandeką dołączona jest też elastyczna linka z zaczepami, która pozwala na szybkie naciągnięcie i montaż plandeki.
pixel