Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Plandeki

Liczba znalezionych towarów: 30

Firma Unitrailer oferuje trwałe i modułowe plandeki na przyczepki samochodowe. Wszystkie pokrowce przyczepek produkowane przez naszą firmę wyposażono w oczka montażowe ze stali nierdzewnej ułatwiające montaż plandeki.

burty do przyczepy BIS

Mocna i wodoodporna plandeka z otwieraniem z tyłu

Stalowy stelaż oraz dopasowana plandeka na przyczepkę powala chronić wrażliwy na warunki atmosferyczny towar. Świetnie sprawdzi się w okresie wiosenno – jesiennym, chroniąc ładunek przed deszczem lub wiatrem. Natomiast latem plandeka ze stelażem osłania towar przed promieniami słońca.

Plandeka na przyczepkę samochodową, która przyda Ci się w każdej trasie

Stelaż z plandeką do przyczepy zabezpiecza ładunek przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: deszczem, gradem, śniegiem i słońcem. Montując stelaż na swojej przyczepie nie musisz się martwić o to, czy podczas jazdy nagle złapie Cię deszcz i przewożony ładunek zamoknie. Plandeka wykonana jest z grubego, wodoodpornego materiału i nawet długotrwałe opady nie spowodują jej przeciekania. Do zestawu wraz ze stelażem i plandeką dołączona jest też elastyczna linka z zaczepami, która pozwala na szybkie naciągnięcie i montaż plandeki.
pixel