Darmowa dostawa od 500,00 zł

Zaczepy / zamki / zawiasy burtowe

Liczba znalezionych towarów: 42

Zamki i zamknięcia do burt przyczepy w zestawie z zapinaczem lub oddzielnie. Bardzo wytrzymałe zamki do burt marki WINTERHOFF zabezpieczone przed korozją. Duży wybór zamknięć burtowych do różnych typów przyczep.

zamki do burt

Zamki do burt stalowych

Zamki do burt stalowych należą do najczęściej stosowanych w przyczepach polskich oraz większości europejskich producentów takich jak TEMARED, martz, Niewiadów, Neptun, BORO, czy Rydwan. Są to zazwyczaj proste i mocne konstrukcje sprzedawane w zestawie z zapinaczem montowanym na samej burcie. W zależności od wymaganej wytrzymałości zamki mogą być niewielkie i tanie lub odpowiednio większe, mocniejsze oraz droższe – przystosowane do przyczep ciężkich.

Zamki do burt aluminiowych

Zamki do burt aluminiowych nie różnią się co do głównej zasady od tych przeznaczonych do burt stalowych. Zamek zasunięty na zapinacz blokuje możliwość otworzenia burty. Zamknięcia burtowe tego typu mogą być jednak zarówno nawierzchniowe, jak również wpuszczane. W naszym sklepie oferujemy wyłącznie zamknięcia naburtowe dla burt aluminiowych. Jeśli nie wiesz jaki zamek do burt będzie najlepszy do Twojej przyczepy skontaktuj się z nami, a nasi specjaliści doradzą Ci, który produkt wybrać.
pixel