Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Burty

Liczba znalezionych towarów: 14

Dodatkowe burty do przyczepy zwiększają powierzchnię transportową, pozwalając na załadunek większej ilości towaru. Przyczepka rozbudowana burtami może być wzbogacona o stelaż z plandeką.

burty do przyczepy BIS

Burty BIS do przyczepki

Burty BIS o dodatkowy zestaw 4 burt wykonanych z blachy giętej. Są identyczne jak te zastosowane standardowo w przyczepce. Na każdy typ burt dodatkowych można założyć również stelaż lub plandekę, tworząc wielofunkcyjny zestaw znacząco zwiększając możliwości przyczepki.

Burty do przyczepki pełne

Pełne burty do przyczepki znacznie zwiększają możliwości transportowe Twojej przyczepy. Burty do przyczepki to kolejny z bardzo przydatnych elementów wyposażenia dodatkowego przyczep samochodowych. W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę burt do przyczep: burty pełne i burty siatkowe. Burty do przyczepki pełne sprawdzą się tam, gdzie przewożone są materiały drobne, sypkie lub trudne do zabezpieczenia pasami transportowymi. Ponadto burty pozwalają na jeszcze szerszą rozbudowę przyczepki o dodatkowe akcesoria, takie jak stelaż, plandekę czy kolejne burty. Burty pełne firmy Unitrailer wykonane są z wysokiej jakości stalowej blachy walcowanej na zimno, ocynkowaną w celu zapewnienia wysokiej odporności na korozję.

Stalowe burty do przyczepy

Nasz produkt dopasowujemy na wymiar konkretnego modelu przyczepy. Nasze burty pasują do przyczepek firm Unitrailer, Martz, Temared, do szerokiej gamy modeli np. Garden Trailer, ECO, BASIC. Szerokość i długość burt dopasowana jest do konkretnego modelu przyczepy.

Burty do przyczep UNITRAILER

Te wszystkie dodatki możesz zamówić dodatkowo w naszym sklepie internetowym przygotowując zestaw dostosowany do swoich potrzeb. Dodatkowe burty możesz dokupić w dowolnym momencie — nawet kilka miesięcy lub lat po zakupie naszej przyczepy. Jako producent dbamy o to, aby były cały czas dostępne i zapewniamy ciągłość produkcji burt oraz innych dodatków o odpowiednich wymiarach.
pixel