Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Skrzynki narzędziowe i zbiorniki

Liczba znalezionych towarów: 51

Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca, aby przetransportować niezbędne przedmioty, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą skrzynki narzędziowe plastikowe. Wykonane są one z trwałych materiałów i odporne na trudne warunki atmosferyczne. Zróżnicowane wymiary oraz różne możliwości mocowania pozwolą Ci dopasować odpowiedni produkt do przyczepy. Można je montować m.in. na dyszlu lub pod naczepą o wysokim podwoziu.

skrzynki narzędziowe

Skrzynki na narzędzia

Skrzynki na narzędzia doceni każdy, kto lubi mieć wszystko pod ręką. Dzięki dużej pojemności i przestronności można w nich z łatwością odnaleźć niezbędne narzędzia. Wnętrze skrzynki może zostać rozplanowane w dowolny sposób pozostawiając Tobie decyzję jak chcesz je zagospodarować. Możesz wykorzystać przegródki, półki lub inne elementy odgradzające jedne narzędzia od drugich. W ten sposób zawsze zachowasz porządek i szybki dostęp do najpotrzebniejszych narzędzi. Rozmiar skrzynek na narzędzia także dobierasz pod swoje potrzeby. W naszym sklepie mamy zarówno bardzo duże skrzynki narzędziowe, jak również te o mniejszej wielkości.Skrzynki do lawet, busów i przyczep

Skrzynki do lawet, busów i przyczep można zamontować lub przewozić w wielu różnych miejscach. W przypadku lawet oraz przyczep, które nie są zabezpieczane przed dostępem do nich innych osób bardzo ważne jest to, że są zamykane na klucz. Dzięki temu nie musisz się martwić o znajdujący się w nich sprzęt, ponieważ zawsze jest bezpiecznie zamknięty w środku. Zamontowana na przyczepie lub lawecie skrzynka narzędziowa musi sprostać również różnym warunkom atmosferycznym, a często także błotu, wodzie i śniegowi. Ważne jest tu nie tylko odpowiednie wykonanie ale również montaż na przyczepie. Najlepszym rozwiązaniem są uniwersalne uchwyty, które można zakupić w naszym sklepie. Stosując je masz pewność, ze skrzynka będzie zawsze na swoim miejscu.

pixel