Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

WINTERHOFF

Liczba znalezionych towarów: 63

Winterhoff to niemiecki lider w produkcji części do przyczep samochodowych, lawet i przyczep kempingowych, który ma ponad 70 letnią tradycję. Utrzymuje silną pozycję na rynku dzięki trwałym i nowoczesnym produktom. W naszym sklepie oferujemy produkty tej firmy, ponieważ charakteryzują się najwyższą jakością oraz niezawodnością. W ofercie posiadamy zaczepy kulowe, koła podporowe, podpory stałe do przyczep oraz uchwyty podłogowe i zamki do burt z zapinaczem. Rekomendujemy je i stosujemy w produkowanych przez nas przyczepach, bo jeszcze nigdy nas nie zawiodły.

WINTERHOFF logo

Części do przyczep Winterhoff

Współpracujemy z dilerami oraz serwisami przyczep, sklepami motoryzacyjnymi, które mogą liczyć na specjalne ceny przy zamówieniach hurtowych. Jesteśmy w stanie dokonać indywidualnej wyceny i sprowadzić dowolną część Winterhoff. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień pod telefonem lub adresem e-mail i chętnie pomożemy znaleźć odpowiedni produkt w korzystnej cenie.


Katalog części Winterhoff

W katalogu części Winterhoff dostępnych w naszym sklepie internetowym znajduje się wiele bestsellerów, dzięki którym możesz doposażyć lub odrestaurować swoją przyczepę. Jako pierwszy wybór zawsze rekomendujemy naszym Klientom koła podporowe Winterhoff ST 48-200 VB, które idealnie sprawdzają się w naszych przyczepkach z serii Garden Trailer.


Bardzo przydatne są również uchwyty podłogowe do przyczepki, które pozwalają na lepsze zabezpieczenie przewożonego ładunku. Winterhoff produkuje dwa różne rodzaje takich uchwytów: ZBF-50-1 oraz ZBF 70-1. Te pierwsze doskonale sprawdzą się w przypadku przyczep lekkich. Drugi model jest montowany w specjalnej wkładce, co zwiększa jego wytrzymałość i pozwala na zastosowanie w przyczepach ciężkich.


Nasz katalog części Winterhoff oferuje jeszcze wiele więcej niezbędnych dodatków, które ułatwią Ci użytkowanie przyczepy. Wszystkie produkty tej marki znajdziesz właśnie w tym katalogu na naszej stronie.

pixel