Darmowa dostawa od 500,00 zł

WINTERHOFF

Liczba znalezionych towarów: 103

Winterhoff to niemiecki lider w produkcji części do przyczep samochodowych, lawet i przyczep kempingowych, który ma ponad 70 letnią tradycję. Utrzymuje silną pozycję na rynku dzięki trwałym i nowoczesnym produktom. W naszym sklepie oferujemy produkty tej firmy, ponieważ charakteryzują się najwyższą jakością oraz niezawodnością. W ofercie posiadamy zaczepy kulowe, koła podporowe, podpory stałe do przyczep oraz uchwyty podłogowe i zamki do burt z zapinaczem. Rekomendujemy je i stosujemy w produkowanych przez nas przyczepach, bo jeszcze nigdy nas nie zawiodły.

WINTERHOFF logo

Części do przyczep Winterhoff

Współpracujemy z dilerami oraz serwisami przyczep, sklepami motoryzacyjnymi, które mogą liczyć na specjalne ceny przy zamówieniach hurtowych. Jesteśmy w stanie dokonać indywidualnej wyceny i sprowadzić dowolną część Winterhoff. Jesteśmy do dyspozycji przez cały dzień pod telefonem lub adresem e-mail i chętnie pomożemy znaleźć odpowiedni produkt w korzystnej cenie.


Katalog części Winterhoff

W katalogu części Winterhoff dostępnych w naszym sklepie internetowym znajduje się wiele bestsellerów, dzięki którym możesz doposażyć lub odrestaurować swoją przyczepę. Jako pierwszy wybór zawsze rekomendujemy naszym Klientom koła podporowe Winterhoff ST 48-200 VB, które idealnie sprawdzają się w naszych przyczepkach z serii Garden Trailer.


Bardzo przydatne są również uchwyty podłogowe do przyczepki, które pozwalają na lepsze zabezpieczenie przewożonego ładunku. Winterhoff produkuje dwa różne rodzaje takich uchwytów: ZBF-50-1 oraz ZBF 70-1. Te pierwsze doskonale sprawdzą się w przypadku przyczep lekkich. Drugi model jest montowany w specjalnej wkładce, co zwiększa jego wytrzymałość i pozwala na zastosowanie w przyczepach ciężkich.


Nasz katalog części Winterhoff oferuje jeszcze wiele więcej niezbędnych dodatków, które ułatwią Ci użytkowanie przyczepy. Wszystkie produkty tej marki znajdziesz właśnie w tym katalogu na naszej stronie.

pixel