Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

ASPÖCK

Liczba znalezionych towarów: 87

Aspöck jest głównym producentem systemów oświetleniowych dla pojazdów ciągnących wszystkich typów. Swoją działalność prowadzi od ponad 40 lat z nieustającą dokładnością w produkcji swoich części. W naszym sklepie posiadamy wszystkie niezbędne elementy oświetleniowe, które będą przydatne dla Twojej przyczepy. Posiadamy lampy zespolone zwane tylnymi, światła obrysowe w kolorze białym i czerwonym, jak również całą gamę świateł LED. Dodatkowo znajdziesz u nas wszystkie niezbędne akcesoria m.in.: konektory świetlne, klosze do lamp, taśmy odblaskowe czy wiązki elektryczne. Części od firmy Aspöck znajdują się w ofercie największych dystrybutorów motoryzacyjnych w Polsce, dlatego my również stawiamy na produkty tej firmy!

Aspöck

Aspöck katalog dostępnych części

W naszym sklepie znajdziesz podstawowe konektory świetlne do lamp tylnych 8-PIN lub 5-PIN. Zestaw składa się z konektora, uszczelek, pinów, nakrętki i obudowy. Nieustannie wprowadzamy nowości i promocje, aby nie tylko zaoferować produkty po niższej cenie, ale również po to, aby stale rozwijać naszą ofertę sprzedażową. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi „bestsellerami”, czyli produktami najczęściej kupowanymi przez naszych klientów. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne części świetlne do swojej przyczepki z natychmiastową dostawą. Jeśli nie będziesz wiedział, jakie lampy są odpowiednie, skontaktuj się z nami za pomocą czatu internetowego lub telefonu. Nasi doradcy chętnie pomogą w dopasowaniu odpowiedniego modelu lamp do Twojej przyczepki.


Aspöck lampy do przyczep

Austriacki producent lamp świetlnych jest renomowaną marką w całej Europie. Aspöck produkuje lampy zespolone Multipoint oraz bardzo dobrej jakości lampy obrysowe Superpoint i Flatpoint. Jest liderem w swojej dziedzinie, dlatego, że ich produkty są trwałe i wykonane z dużą dokładnością. Zapoznaj się z katalogiem dostępnych części i zamów je przez telefon lub online. Jeśli w naszej ofercie nie znajdziesz modelu, którego poszukiwałeś z działu oświetlenie – zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy gotowi, aby zamówić poszukiwany przez Ciebie produkt i dostarczyć go na wskazany adres w kilka dni. Produkty, które znajdują się na stronie, są wysyłane natychmiast po złożonym zamówieniu. Masz 30 dni na zwrot towaru bez podawania żadnej przyczyny!

pixel