Darmowa dostawa od 500,00 zł

KNOTT

Liczba znalezionych towarów: 122

KNOTT to firma, która funkcjonuje na rynku już od lat 90-tych. Jest producentem cenionych na całym świecie osi do przyczep hamowanych i niehamowanych oraz urządzeń najazdowych do przyczep z mechanicznym hamulcem najazdowym. Nasz katalog z częściami KNOTT zawiera wszystkie pozycje tego producenta: osie, urządzenia najazdowe do przyczep, przyciągarki, błotniki, wciągarki z linką, rolki denne, zaczepy kulowe na hak i siatki transportowe. W naszym sklepie istnieje możliwość składania zamówień hurtowych na części KNOTT, dzięki czemu, każdą wycenę przeprowadzamy indywidualnie. Współpracujemy z serwisami motoryzacyjnymi, dilerami oraz serwisami przyczep, będąc sprawdzonym partnerem każdego biznesu. Części, które posiadamy w swojej ofercie są oryginalne i pochodzą prosto od producenta, dlatego wiemy, że są one solidne, trwałe i najwyższej jakości.

KNOTT

KNOTT osie skrętne do przyczepek

Osie firmy KNOTT mają bardzo dobrą opinię wśród producentów i użytkowników. Są stosowane wśród największych producentów przyczepek takich jak Martz czy Temared. Osie i hamulce firmy KNOTT są użytkowane na całym świecie we wszystkich typach przyczep towarowych, campingowych i podłodziowych. Z tego względu dostępne są w wielu różnych rozmiarach i wersjach. Najpopularniejszym modelem osi skrętnej tej firmy jest model KNOTT VG7, który jest dostępny w katalogu naszego sklepu. Części zamienne od firmy KNOTT mogą być też stosowane jako zamienniki wysłużonych podzespołów ze starszych przyczepek używanych.

 

KNOTT akcesoria do przyczep

KNOTT produkuje nie tylko części ale również różnego rodzaju akcesoria do przyczep. Są to m.in. błotniki pojedyncze lub tandem, amortyzatory oraz rolki. Zaliczają się też do nich siatki transportowe, które świetnie sprawdzą się do ochrony przewożonego bagażu na przyczepce oraz do ochrony innych uniwersalnych rzeczy jak np. balustrady. Dodatkowo, w naszej ofercie posiadamy zaczepy kulowe typu „T” na kwadrat od firmy KNOTT. Każdy produkt wysyłany jest w ciągu 24h od zakupu. W ciągu 30 dni masz możliwość zwrotu zakupionego przedmiotu bez podawania jakiekolwiek przyczyny. Jeśli masz pytania odnośnie jakiegoś produktu bądź nie możesz znaleźć odpowiednich części skontaktuj się z nami poprzez telefon albo wirtualny czat. Chętnie pomożemy znaleźć odpowiednie części.

pixel