Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

STEELPRESS

Liczba znalezionych towarów: 12

Steelpress to polski producent zajmujący się częściami do przyczep. Istnieje na rynku od ponad 50 lat, dlatego dzięki zdobytemu doświadczeniu na przestrzeni lat i stale rozwijającej się gamie produktów, postanowiliśmy wprowadzić ich katalog do naszego sklepu. Znajdziesz u nas głowice zaczepowe, okucia do przyczep, zamki do burt oraz różnego rodzaju akcesoria. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą, na pewno znajdziesz to, czego aktualnie potrzebujesz ZACZEP BURTOWY.

STEELPRESS

Steelpress katalog części

Steelpress katalog dostępnych części W naszym sklepie znajdziesz podstawowe zaczepy kulowe Steelpress dla przyczepek lekkich o maksymalnym DMC 750 kg. Oferowane zaczepy są na dyszel typu „T”. Najpopularniejszym modelem od jest zaczep kulowy o numerze ZSK 750H. Dzięki zastosowaniu stali ocynkowanej, masz pewność, że produkt wytrzyma nawet najgorsze warunki atmosferyczne i nie ulegnie uszkodzeniu. Dodatkowo, dla zwiększenia komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, zaczepy posiadają wskaźniki zużycia oraz poprawności sprzęgu. Steelpress to jeden z Liderów w produkcji części do przyczep, dlatego wiemy, że oferowane produkty są najwyższej jakości. Zachęcamy także do zapoznania się ze specjalnym zabezpieczeniem antykradzieżowym do przyczep, które posiadamy w swojej ofercie. To świetne rozwiązanie, które pasuje do większości zaczepów i ochrania przyczepkę przed kradzieżą. Jeśli nie wiesz, czy zabezpieczenie będzie pasowało do posiadanego już zaczepu skontaktuj się z nami, chętnie pomożemy rozwiać wszystkie wątpliwości. Inne dostępne akcesoria, takie jak zawiasy do burt oraz zapinacze burtowe także są ocynkowane, aby skutecznie ochronić je przed korozją. Wszystkie produkty wykonano z wysokiej jakości stali węglowej, aby zapewnić im wytrzymałość podczas użytkowania i trwałość.

Steelpress opinie

Jesteśmy firmą, dla której zaufanie klienta jest celem nadrzędnym. Wszystkie współprace, które zawiązujemy, są odpowiednio przemyślane. Steelpress to firma, której produkty są wykonane z największą dokładnością, dlatego mamy pewność, że oferowane części w naszym katalogu spełnią Twoje oczekiwania. Każdą transakcję możesz dokonać online lub za pomocą kontaktu telefonicznego. Dodatkowo, jeśli zapiszesz się do naszego newslettera, to uzyskasz 5% rabatu na pierwsze zakupy. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami. Wysyłkę realizujemy w ciągu 24h od chwili dokonania transakcji. Po otrzymaniu przesyłki przysługuje Ci 30 dni na zwrot towaru bez podawania jakichkolwiek przyczyn.

pixel