Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

DROMET

Liczba znalezionych towarów: 54

Polska firma produkcyjna, która jest liderem wśród produktów z branży zamocowań. W ich szerokiej ofercie odnajdziemy liny stalowe, pręty gwintowane, kotwy rozporowe oraz łańcuchy. Sprawne funkcjonowanie producenta Dromet od ponad 25 lat jest dla nas gwarantem, że oferowanie produktów tej marki, to stawianie na: jakość, solidność i trwałość. Jeżeli jesteś zainteresowany produktami od Dromet dobrze trafiłeś - w naszym sklepie oferujemy szeroki wybór od części do maszyn rolniczych po profesjonalne i wytrzymałe zawiesia pasowe.

Aspöck

Szeroka oferta z gwarancją ISO

Dromet, jako producent skierowany głównie na rynek budownictwa musi przestrzegać restrykcyjnych norm. Jednym z podstawowych a zarazem najważniejszych norm jest certyfikat ISO 9001:2015. Certyfikat ISO 9001:2000 to międzynarodowy przepis, którego celem jest określenie wymagań, jakie musi spełniać system zarządzania jakością w danej organizacji. Większość światowych marek posiada powyższy certyfikat, ponieważ jest to niezbędne, aby móc oferować produkty do przemysłu związanego z branżami maszynowymi, budowlanymi itd. W naszym sklepie oferujemy zawleczki rolnicze z działu części do maszyn rolniczych, ale również zawiesia pasowe 5-metrowe o wytrzymałości 3 ton, szerokość 90 mm. Szeroki wachlarz produktów oferowanych części przez Dromet jest tak rozwinięty, że chętnie uzupełniamy naszą ofertę o ich produkty. Jeżeli posiadasz do nas jakiekolwiek pytania odnośnie części od producenta Dromet skontaktuj się z nami. Chętnie postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania.

 

Zamówienia indywidualne i hurtowe

Oferujemy możliwość składania zamówień hurtowych i detalicznych. Przygotowujemy specjalne wyceny dla każdego indywidualnie. Jesteśmy w stanie zaproponować Ci najlepsze ceny hurtowe, dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez czat internetowy bądź e-mail.

pixel