Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Pasy transportowe, mocujące, zabezpieczenie ładunku

Liczba znalezionych towarów: 44

Pasy transportowe z napinaczem pozwalające na zabezpieczenie ładunku. Mogą być wykorzystywane np. do lawety, do przyczepki lub jako pasy ściągające do bagażu. Jako producent zapewniamy najwyższą staranność wykonania i wytrzymałość potwierdzoną certyfikatem GS TUV. Pas transportowy zakupiony w naszym sklepie możesz być wykorzystywany jako zabezpieczenie transportowe na trasach międzynarodowych dzięki zgodności z normą europejską EN 12195-2. W naszej ofercie znajdziesz pasy mocujące o długości od 3 do 10 metrów i wytrzymałości od 1 do 5 ton. Zabezpieczenie ładunku przy ich pomocy jest bardzo łatwe i komfortowe. Nasze pasy transportowe sprzedajemy wraz z napinaczem, co pozwala na ich odpowiednie ściągnięcie w zaledwie kilka chwil.

pasy transportowe

Pasy transportowe od producenta

Pasy transportowe do mocowania ładunku od polskiego producenta z wymaganym atestem. W naszym sklepie sprzedajemy nowe pasy transportowe wyprodukowane w danym roku kalendarzowym. Termin przydatności pasa transportowego zależy od sposobu użytkowania i nie jest określony w przepisach prawa w przypadku pasów poliestrowych. Warto jednak dbać o swoje pasy transportowe i wymieniać je odpowiednio często, by zapewnić bezpieczeństwo przewożonego ładunku. Narażone na duże przeciążenia, wystawiane na deszcz, śnieg lub bardzo mocne słońce i zabezpieczające przedmioty z ostrymi końcami. Pasy transportowe muszą być w odpowiednim stanie i mieć bardzo wysoką wytrzymałość żeby sprostać stawianym przed nimi zadaniom. Takie właśnie pasy znajdziesz w naszym sklepie. Cena pasów jest bardzo atrakcyjna, ponieważ jesteśmy ich bezpośrednim producentem. Dla większych oszczędności zamów od razu cały zestaw, a otrzymasz dodatkowy rabat.

Pasy mocujące do zabezpieczania ładunku

Pasy mocujące do zabezpieczania ładunku powinny spełniać wymagania danego ładunku. Najważniejsze są trzy kwestie: długość pasów, grubość oraz wytrzymałość. Długość pasów musi być wystarczająca, aby objąć cały ładunek i przypiąć pasy do uchwytów montażowych lub zaczepów tak by utrzymał przewożony towar w jednym miejscu. Szerokość pasów transportowych łączy się z ich wytrzymałością. Im szersze pasy tym większa wytrzymałość. Sama wytrzymałość pasów dzielona jest na dwie wartości: wytrzymałość na opasaniu i wytrzymałość w naciągu. Bardzo ważne jest żeby te wartości odpowiadały siłom, które będą działać na pasy podczas transportu. Pasy zabezpieczające zużywają się w różnym stopniu zależnie od tego co spinają, co warto mieć na uwadze podczas częstotliwości wymiany.

Pasy transportowe z napinaczem

Oprócz samego pasa transportowego kluczowe znaczenie ma też napinacz. Musi być dobrany i dopasowany do pasa, z którym musi współpracować oraz zachowywać dokładnie te same parametry. Pasy transportowe są zazwyczaj sprzedawane w kompletach z napinaczem, co rozwiązuje problem jego dobierania. Napinacze do pasów transportowych muszą być wytrzymałe i wygodne podczas używania. Odpowiednio wyprofilowana, długa rączka ułatwia prawidłowe naciąganie pasów i skraca czas zabezpieczania ładunku. W naszym sklepie znajdziesz pasy transportowe z najwygodniejszymi napinaczami na rynku, które sprawdzą się w każdej sytuacji.
pixel