Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy z burtami BIS

Liczba znalezionych towarów: 32

Przyczepy UNITRAILER z dodatkowym burtami BIS podwyższającymi powierzchnię transportową przyczepy. Dzięki dodatkowym burtom możesz przewieźć więcej towaru na przyczepie. Na naszych przyczepach możesz zamontować jedną lub dwie dodatkowe burty bis uzyskując wysokość powierzchni transportowej przyczepy wynoszącą aż 96 cm w przypadku przyczep z burtami TRIPLE. Zamów przyczepę z dodatkowymi burtami pod wskazany adres w Polsce lub Europie prosto od producenta. Dostawa w 24h od złożenia zamówienia z kompletną dokumentacją wymaganą podczas rejestracji.

"Przyczepy

Przyczepy z dodatkowymi burtami

Zakup przyczepy z dodatkowymi burtami jest najlepszym sposobem na rozwiązanie problemu, który zawsze pojawia się przy kupowaniu tego typu pojazdów, czyli niewystarczającej ilości miejsca. Wybierając przyczepę zazwyczaj wiesz, co będziesz na niej najczęściej przewozić. Najlepiej byłoby zamówić jak najdłuższą przyczepę ale po pierwsze cena przyczep rośnie wraz ich długością, a po drugie im dłuższa przyczepka, tym gorzej się nią manewruje.

Optymalnym rozwiązaniem może się więc okazać zakup jednej z przyczep z burtami BIS, które nakłada się na podstawowe burty zwiększając tym samym wysokość powierzchni transportowej. Na nasze przyczepy możesz nałożyć nawet dwa poziomy dodatkowych burt uzyskując przyczepkę z burtami TRIPLE i aż prawie metr wysokości. Dodatkowe burty wykonane są ze stali, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i możesz oprzeć o nie dowolne towary, czego nie możesz zrobić np. mając przyczepkę jedynie z wysokim stelażem.


Przyczepy z nadstawkami burtowymi

Wysoka przestrzeń ładunkowa nie jest nam potrzebna zawsze i wtedy też widać plusy zakupu jednej z przyczep z nadstawkami burtowymi, a mianowicie możliwość ich szybkiego demontażu. Wykonane na wymiar i idealnie pasujące do przyczep można zdjąć za pomocą jedynie dwóch kluczy w kilka minut. Są one w całości ocynkowane, więc bez obaw o rdzę możesz położyć je w garażu lub składziku i użyć dopiero, gdy znów będą Ci potrzebne.

Zakup nadstawek burtowych warto rozważyć już podczas zamawiania przyczepki w naszym sklepie internetowym. Decydując się na ich kupno wraz z przyczepką oszczędzasz na przesyłce, która ze względu na duże gabaryty towaru jest dość kosztowna. Sprawdź więc nasze przyczepy z burtami BIS i zamów odpowiednią dla siebie już teraz. Nie zapomnij też o pokrowcu płaskim lub stelażu z plandeką, by zabezpieczyć przewożone rzeczy przed deszczem, kurzem lub śniegiem. Je też możesz spokojnie zamontować na dodatkowych nadstawkach.

Wyszukaj Przyczepki samochodowe
pixel