Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

Skrzynki narzędziowe

Liczba znalezionych towarów: 61

Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca, aby przetransportować niezbędne przedmioty, idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą skrzynki narzędziowe plastikowe. Wykonane są one z trwałych materiałów i odporne na trudne warunki atmosferyczne. Zróżnicowane wymiary oraz różne możliwości mocowania pozwolą Ci dopasować odpowiedni produkt do przyczepy. Można je montować m.in. na dyszlu lub pod naczepą o wysokim podwoziu.

skrzynki narzędziowe

Skrzynki na narzędzia

Skrzynki na narzędzia doceni każdy, kto lubi mieć wszystko pod ręką. Dzięki dużej pojemności i przestronności można w nich z łatwością odnaleźć niezbędne narzędzia. Wnętrze skrzynki może zostać rozplanowane w dowolny sposób pozostawiając Tobie decyzję jak chcesz je zagospodarować. Możesz wykorzystać przegródki, półki lub inne elementy odgradzające jedne narzędzia od drugich. W ten sposób zawsze zachowasz porządek i szybki dostęp do najpotrzebniejszych narzędzi. Rozmiar skrzynek na narzędzia także dobierasz pod swoje potrzeby. W naszym sklepie mamy zarówno bardzo duże skrzynki narzędziowe, jak również te o mniejszej wielkości.Skrzynki do lawet, busów i przyczep

Skrzynki do lawet, busów i przyczep można zamontować lub przewozić w wielu różnych miejscach. W przypadku lawet oraz przyczep, które nie są zabezpieczane przed dostępem do nich innych osób bardzo ważne jest to, że są zamykane na klucz. Dzięki temu nie musisz się martwić o znajdujący się w nich sprzęt, ponieważ zawsze jest bezpiecznie zamknięty w środku. Zamontowana na przyczepie lub lawecie skrzynka narzędziowa musi sprostać również różnym warunkom atmosferycznym, a często także błotu, wodzie i śniegowi. Ważne jest tu nie tylko odpowiednie wykonanie ale również montaż na przyczepie. Najlepszym rozwiązaniem są uniwersalne uchwyty, które można zakupić w naszym sklepie. Stosując je masz pewność, ze skrzynka będzie zawsze na swoim miejscu.

pixel