Darmowa dostawa od 500,00 zł

DAKEN

Liczba znalezionych towarów: 56

Daken to włoski lider w produkcji skrzynek narzędziowych, które cieszą się znakomitą opinią wśród kierowców. W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowo solidnie wykonane skrzynki narzędziowe dostępne w różnych wymiarach. To produkty, które świetnie sprawdzą się do montażu w samochodach dostawczych, dla kierowców lawet, busów, jak również przyczepach i naczepach. To doskonałe rozwiązanie do przewozu pasów transportowych, narożników i innych drobnych narzędzi, które nie powinny być transportowane luzem i powinny być zamknięte na klucz. Jeśli masz już dosyć przemieszczających się narzędzi po pokładzie swojego pojazdu, to potrzebujesz właśnie skrzynki Daken!

Daken

Daken skrzynki narzędziowe

Wszystkie skrzynki narzędziowe Daken, które są w naszej sprzedaży, to produkty wykonane z surowców polimerowych, dzięki czemu są odporne i trwałe. Co więcej, dzięki mocnej konstrukcji produkt jest odporny na zmieniające się warunki atmosferyczne i chemiczne. Zastosowano w nich wewnętrzne żebrowanie, które nie tylko wzmacnia całą konstrukcję skrzynki, ale może posłużyć jako podstawa dla półek. Skrzynki dostępne w naszym katalogu z serii Daken Just zostały wyposażone w dwa zamki cylindryczne z osłoną przeciwpyłową dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa przed kradzieżą. W każdej skrzynce znajduje się zamek na kluczyk, aby tylko powołana osoba miała do niej dostęp. Wszystkie z nich mają dodatkowy kluczyk zapasowy, abyś nie musiał się martwić w sytuacji, kiedy jeden z nich przez przypadek zgubisz.


Skrzynki narzędziowe firmy Daken

Każdą skrzynkę można zamontować za pomocą uchwytów do montażu. Wszystkie części znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Przedstawiane uchwyty są uniwersalne, więc bez problemu dopasujesz je do posiadanej skrzynki narzędziowej oraz swojego pojazdu. Zakupiony zestaw posiada wszystkie niezbędne elementy do zamocowania uchwytów na skrzynkę. Istnieje możliwość zamontowania kilku skrzynek narzędziowych obok siebie, oczywiście wcześniej należy dobrać odpowiednie rozmiary, aby wszystkie mogły się zmieścić. Jeżeli chcesz dokonać transakcji, to możesz zrobić to online, albo za pomocą naszych ekspertów na infolinii. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00. Każdy produkt wysyłamy w ciągu 24h. Po otrzymaniu zakupionego towaru przysługuje Ci 30 dni na zwrot bez podawania żadnej przyczyny.

pixel