Półbłotnik lewy do przyczepy DOMAR DR1014001 nadkole 400/240mm
  • Półbłotnik lewy DR1014001 DOMAR posiada długość 400 mm i szerokość 240 mm. Chroni przyczepę i ładunek przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz innych uczestników ruchu przed rozbryzgami błota czy kamieni spod kół.
NowościPromocje
Strona montażulewa
Długość błotnika400 mm
Szerokość błotnika240 mm
Wysokość błotnika375 mm
Otwory montażowenie
Zobacz pełną specyfikację
brutto / szt.
Cena regularna: / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Produkt dostępny w dużej ilości
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
z
Możesz kupić także poprzez:
Dołącz do programu lojalnościowego
Zadzwoń do nas+48221002047
Producent:
Półbłotnik lewy DR1014001 marki DOMAR, to element montowany po lewej stronie pojazdu (patrząc w kierunku jazdy). Kompaktowy i wytrzymały półbłotnik, przeznaczony do ochrony kół w przyczepach, lekkich maszynach rolniczych lub budowlanych oraz innych pojazdach użytkowych. Dzięki wymiarom – długość 400 mm, szerokość 240 mm i wysokość 375 mm – doskonale sprawdza się w miejscach, gdzie potrzebna jest skuteczna ochrona przed rozpryskami wody, błota i kamieni spod kół, a jednocześnie liczy się oszczędność przestrzeni. Nie posiada fabrycznych otworów montażowych, co umożliwia użytkownikowi swobodne dopasowanie punktów mocowania do konkretnej konstrukcji pojazdu. Jego płaskie dno, wyposażone w dodatkowe przetłoczenia usztywniające błotnik, pozwala na łatwe przymocowanie bezpośrednio do podwozia, zapewniając szybki i wygodny montaż.
Gwarancja
Pomoc
Opis
Producent
Kod produktu
UT016171
EAN
Numer Katalogowy producenta
DR1014001
Strona montażu
lewa
Długość błotnika
400 mm
Szerokość błotnika
240 mm
Wysokość błotnika
375 mm
Grubość błotnika
3 mm