Choose your language
and country
czeski
duński
niemiecki
angielski
hiszpański
francuski
włoski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

COVID-19 - Zasady funkcjonowania sklepu UNITRAILER

2020-03-27
COVID-19 - Zasady funkcjonowania sklepu UNITRAILERPragniemy Państwa uspokoić i zapewnić, że nasz sklep internetowy pracuje normalnie. Zamówienia są realizowane na bieżąco, bez jakichkolwiek opóźnień. Mogą je Państwo składać bezpośrednio przez sklep internetowy lub kontaktując się z nami na czacie, e-mailowo, czy też telefonicznie. Pracujemy w standardowych godzinach od 8:00 do 16:00. Zamawianie przez Internet, to obecnie jeden z najbezpieczniejszych sposobów na wykonywanie zakupów, do czego serdecznie zachęcamy, by ograniczyć kontakty z innymi ludźmi do minimum, zostać w domu i składać zamówienia bez narażania siebie oraz innych.

Pandemia COVID-19 wymusza na nas zmianę niektórych elementów związanych z naszą pracą oraz wysyłkami:

  • Kurierzy mają prawo dostarczać przesyłki pod drzwi i bez podpisu odbiorcy pod warunkiem, że kurier nawiąże wcześniej kontakt z odbiorcą i odbiorca wyrazi zgodę na takie doręczenie. Rozwiązanie to ma zapewnić maksymalna ochronę dla adresata i kuriera podczas doręczenia.
  • Przesyłki za pobraniem są wciąż normalnie dostępne. Proponujemy jednak używanie płatności bezgotówkowych do ich opłacania (karta kredytowa, debetowa, BLIK itd.), dbając o swój komfort i bezpieczeństwo. DPD Polska udostępnia opcję elektronicznej płatności za COD u Kuriera wszystkim swoim Klientom.
  • Zamówienia nie mogą być dostarczane na adresy szkół, przedszkoli, żłobków, uczelni wyższych oraz ośrodków i instytucji kultury, poradni szkolno–pedagogicznych, obiektów sportowych, ogrodów zoologicznych, chyba że dany obiekt pracuje normalnie.
  • Odbiór paczek w innym miejscu niż zamawiany np. w oddziale firmy kurierskiej może być niemożliwy.
  • Mogą występować trudności z odbiorem paczek zamawianych do punktów odbioru. Przed wyborem takiej opcji dostawy należy się upewnić, że taki punkt jest czynny i realizuje odbiory paczek.
  • Zatrzymaliśmy możliwość osobistych odbiorów zamówień w naszym sklepie, by ograniczyć ryzyko zakażenia do minimum.
  • Pracownicy i współpracownicy naszej firmy otrzymali instruktaż zawierający zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia wsparty odpowiednimi instrukcjami graficznymi. Zostali oni także poinformowani o zasadach postępowania w okresie zwiększonych zachorowań na choroby wirusowe i zobowiązani do przestrzegania zaleceń nadzoru sanitarnego.

Zachęcamy do odwiedzania tego wpisu przed każdym zamówieniem. Umieszczamy w nim wszystkie aktualne informacje, które mogą dotyczyć Państwa zamówień. Serdecznie prosimy o wyrozumiałość w przypadku pojawienia się opóźnień lub braków towaru, ponieważ mogą wystąpić nieoczekiwane opóźnienia między dostawcami.

Stawiając zdrowie naszych pracowników i wspólne dobro społeczeństwa na pierwszym miejscu dziękujemy za wybór naszego sklepu oraz za szczególną współpracę w tym trudnym okresie. Mamy nadzieję, że tak jak zawsze będą Państwo zadowoleni z zakupów i jednocześnie wspierając poprzez to akcję #zostanwdomu.

Polecane

pixel