Choose your language
and country
bułgarski
czeski
duński
niemiecki
grecki
angielski
hiszpański
estoński
francuski
włoski
litewski
łotewski
niderlandzki
norweski
portugalski
rumuński
słowacki
słoweński
szwedzki
ukraiński
Darmowa dostawa od 500,00 zł

COVID-19 - Zasady funkcjonowania sklepu UNITRAILER

2020-03-27
COVID-19 - Zasady funkcjonowania sklepu UNITRAILER

COVID-19 - Zasady funkcjonowania sklepu UNITRAILER

Pragniemy Państwa uspokoić i zapewnić, że nasz sklep internetowy pracuje normalnie. Zamówienia są realizowane na bieżąco, bez jakichkolwiek opóźnień. Mogą je Państwo składać bezpośrednio przez sklep internetowy lub kontaktując się z nami na czacie, e-mailowo, czy też telefonicznie. Pracujemy w standardowych godzinach od 8:00 do 16:00. Zamawianie przez Internet, to obecnie jeden z najbezpieczniejszych sposobów na wykonywanie zakupów, do czego serdecznie zachęcamy, by ograniczyć kontakty z innymi ludźmi do minimum, zostać w domu i składać zamówienia bez narażania siebie oraz innych. Pandemia COVID-19 wymusza na nas zmianę niektórych elementów związanych z naszą pracą oraz wysyłkami:

Korzyści z zakupu Garden Trailer 236:

  • Kurierzy mają prawo dostarczać przesyłki pod drzwi i bez podpisu odbiorcy pod warunkiem, że kurier nawiąże wcześniej kontakt z odbiorcą i odbiorca wyrazi zgodę na takie doręczenie. Rozwiązanie to ma zapewnić maksymalna ochronę dla adresata i kuriera podczas doręczenia.
  • Przesyłki za pobraniem są wciąż normalnie dostępne. Proponujemy jednak używanie płatności bezgotówkowych do ich opłacania (karta kredytowa, debetowa, BLIK itd.), dbając o swój komfort i bezpieczeństwo. DPD Polska udostępnia opcję elektronicznej płatności za COD u Kuriera wszystkim swoim Klientom.
  • Zamówienia nie mogą być dostarczane na adresy szkół, przedszkoli, żłobków, uczelni wyższych oraz ośrodków i instytucji kultury, poradni szkolno–pedagogicznych, obiektów sportowych, ogrodów zoologicznych, chyba że dany obiekt pracuje normalnie

Przyczepa samochodowa do wszystkiego!

  • Odbiór paczek w innym miejscu niż zamawiany np. w oddziale firmy kurierskiej może być niemożliwy.
  • Mogą występować trudności z odbiorem paczek zamawianych do punktów odbioru. Przed wyborem takiej opcji dostawy należy się upewnić, że taki punkt jest czynny i realizuje odbiory paczek.
  • Zatrzymaliśmy możliwość osobistych odbiorów zamówień w naszym sklepie, by ograniczyć ryzyko zakażenia do minimum.
  • Pracownicy i współpracownicy naszej firmy otrzymali instruktaż zawierający zalecenia Głównego Inspektora Sanitarnego oraz Ministerstwa Zdrowia wsparty odpowiednimi instrukcjami graficznymi. Zostali oni także poinformowani o zasadach postępowania w okresie zwiększonych zachorowań na choroby wirusowe i zobowiązani do przestrzegania zaleceń nadzoru sanitarnego.

pixel