Darmowa dostawa od 500,00 zł

Blog

Posiadanie niezawodnej, lekkiej przyczepy ogrodowej do przewozu sprzętu, materiałów budowlanych lub innych towarów, pozwala na wygodny i bezpieczny transport. Przy wyborze przyczepy dobrze sprawdzić kilka istotnych parametrów – od ładowności i jakości materiałów wykorzystanych do jej konstrukcji, po funkcje bezpieczeństwa i udogodnienia. W artykule przedstawiamy 7 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy wyborze przyczepy ogrodowej.
Czytaj więcej
Potrzebujesz wytrzymałej, lekkiej przyczepy ogrodowej, dzięki której wygodnie przewieziesz różnego rodzaju materiały? Przy tak dużej liczbie dostępnych marek i modeli przyczep, wybór tej właściwej może wydawać się trudny. W artykule podpowiadamy, na jakie elementy przyczepy warto zwrócić uwagę i jak wybrać model dostosowany do potrzeb.
Czytaj więcej

Kategoria B ma pewne ograniczenia związane chociażby z holowaniem. Kierowca wyposażony w podstawowe prawo jazdy, nie może ciągnąć przyczepy, jeśli przekroczył jej dopuszczalną masę. Do transportowania lepiej wyposażonych przyczep kempingowych lub ciężkich lawet, potrzebne są dodatkowe uprawnienia. Do wyboru mamy specjalny wpis do prawa jazdy, czyli kod 96 lub kategorię B+E. Sprawdź, czym różnią się te uprawnienia i co dzięki nim zyskasz.

Czytaj więcej
Opony wzmacniane – czym są i kiedy warto z nich korzystać?

Podróż samochodem powinna być wygodna i bezpieczna. Właściwie dobrane opony mogą znacząco wpłynąć na komfort i bezpieczeństwo jazdy. W aucie o dużej mocy silnika, obciążonym czy holującym przyczepę, standardowe ogumienie nie jest wystarczające. Sprawdzonym rozwiązaniem są opony wzmacniane. Zastanawiasz się nad ogumieniem o wyższym indeksie nośności? Sprawdź, jakie wady i zalety mają opony Extra Load (XL) oraz kiedy warto je używać.

Czytaj więcej
pixel