Darmowa dostawa od 500,00 zł

Skrzynki do naczep | lawet | przyczep

Liczba znalezionych towarów: 45

W naszym sklepie znajdziesz wyjątkowo solidnie wykonane skrzynki narzędziowe dostępne w różnych wymiarach. To produkty, które świetnie sprawdzą się do montażu w samochodach dostawczych, dla kierowców lawet, busów, jak również przyczepach i naczepach. To doskonałe rozwiązanie do przewozu pasów transportowych, narożników i innych drobnych narzędzi i przedmiotów, które nie powinny być transportowane luzem. Jeśli masz już dosyć przemieszczających się narzędzi po pokładzie swojego pojazdu, to wybór skrzynki narzędziowej będzie najlepszym wyborem!

skrzynka na narzędzia Daken JUST 500

Skrzynki narzędziowe

Wszystkie skrzynki narzędziowe, które są w naszej sprzedaży, to produkty wykonane z surowców polimerowych, dzięki czemu są odporne i trwałe. Co więcej, dzięki mocnej konstrukcji produkt jest wytrzymały na zmieniające się warunki atmosferyczne i chemiczne. Zastosowano w nich wewnętrzne żebrowanie, które nie tylko wzmocnią całą konstrukcję skrzynki, ale mogą posłużyć jako podstawa dla półek. Towary dostępne w naszym katalogu od firmy Daken zostały wyposażone w dwa zamki cylindryczne z osłoną przeciwpyłową dla zapewnienia maksymalnego poziomu bezpieczeństwa przed niewłaściwym postępowaniem i kradzieżą. Do każdej skrzynki zamontowano zamki na kluczyk, aby tylko powołana osoba miała do niej dostęp. Każda skrzynka narzędziowa posiada dodatkowy kluczyk zapasowy, żebyś nie musiał się martwić w sytuacji, kiedy jeden z nich zgubisz.

Jak zamontować skrzynkę narzędziową?

Każdą skrzynkę można zamontować za pomocą uchwytów do montażu. Wszystkie części znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Przedstawiane uchwyty są uniwersalne, więc bez problemu dopasujesz je do posiadanej skrzynki narzędziowej. Zakupiony zestaw posiada wszystkie niezbędne elementy do zamocowania uchwytów na skrzynkę. Montujemy je pod stelażem, tak, żebyś miał łatwy i szybki do nich dostęp. Istnieje możliwość zamontowania kilku skrzynek narzędziowych obok siebie, oczywiście wcześniej należy dobrać odpowiednie ich rozmiary, aby wszystkie mogły się zmieścić. Jeżeli chcesz dokonać transakcji, to możesz zrobić to online, albo za pomocą kontaktu telefonicznego. Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od godziny 8:00 do 16:00. Każdy produkt wysyłamy w ciągu 24h. Po otrzymaniu zakupionego towaru przysługuje Ci 30 dni na zwrot bez podawania żadnej przyczyny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

pixel