Darmowa dostawa od 500,00 zł

Przyczepy lawety

Liczba znalezionych towarów: 3

Szeroka gama lawet i platform do przewozu aut dostępna w naszym sklepie. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybką dostawę oraz komplet dokumentów niezbędnych do rejestracji. Sprawdź poniższe lawety i wybierz odpowiedni model do swoich potrzeb, ciesząc się niezawodnością w każdej sytuacji.

Przyczepy lawety

Przyczepy lawety

Lawety samochodowe służą do transportu pojazdów różnych kategorii. DMC naszych lawet czyli dopuszczalna masa całkowita, która wacha się w granicach od 1600 kg do 3500 kg, daje to możliwość wyboru lawety spełniającej kryteria najbardziej wymagających klientów. Prowadzimy sprzedaż lawet samochodowych od kilku lat, kierujemy się opinią naszych klientów co do naszego asortymentu i ciągle go poszerzamy. Przyczepy lawety UNITRAILER produkowane są w Polsce z wykorzystaniem podzespołów renomowanych producentów, co zapewnia najwyższą jakość i niezawodność.

Lawety dwuosiowe

Lawety dwuosiowe umożliwiają transport samochodów bez żadnych obaw nawet w przypadku dalekich tras. Zastosowanie wzmocnionych profili umożliwi wieloletnie użytkowanie lawety bez obaw o bezpieczeństwo na drodze. Lawety są kiprowane dzięki zamontowanemu siłownikowi, umożliwia to komfortowe wprowadzenie pojazdu na platformę. Dzięki podwójnej osi środek ciężkości jest odpowiednio rozłożony poprawia to stabilność w czasie jazdy.

Lawety uchylne z burtami

Lawety samochodowe uchylne z burtami aluminiowymi są produktami wielofunkcyjnymi. Dzięki posiadanym burtom i możliwości kiprowania mogą służyć do przewozu różnorodnych produktów. Burty lawety są aluminiowe i proste w demontażu. Po zdemontowaniu burt mamy możliwość przewożenia pojazdów o większej szerokości wystających poza zarys platformy. Przyczepy lawety są wyposażone we wciągarkę, dzięki której załadunek niesprawnych pojazdów nie stanowi problemu. Lawety samochodowe mają zamontowany dyszel na wzór litery V, dzięki temu mamy gwarancję ,że nasza laweta będzie prowadzić się stabilnie i bezpiecznie.

Lawety jednoosiowe

Lawety samochodowe jednoosiowe są bardzo zwrotne i zapewniają dobre warunki jezdne dzięki nowoczesnej osi AL-KO lub KNOTT opartej o wałki skrętne. Zastosowanie jednej osi sprawia, że lawety samochodowe jednoosiowe należą do najtańszych na rynku. Osie skrętne nowego typu zapewniają komfortową jazdę z lawetą bez podskakiwania nawet przy pustej platformie. To najlepszy wybór w kategorii cena/jakość polecany dla większości klientów.

Lawety aluminiowe

Sklep internetowy Unitrailer specjalizuje się również w sprzedaży lawet z najwyższej jakości aluminium. Wszystkie z tych lawet zostały wykonane przy pomocy najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, aby spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Aluminium jest bardziej odporne na działania warunków atmosferycznych niż stal. Lawety aluminiowe są lżejsze od stalowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie transportować cięższe towary i nie przekraczać założonego DMC.

Wyszukaj Przyczepki samochodowe
pixel